Lori publikon një foto në veturë me këngëtarin e njohur

Shpërndaje

Loreta Kaçka e njohur për të gjithë si Lori është këngëtare shumë e dashur për publikun tone.

Ajo është karakterizuar gjithmonë për mënyrën e veçantë të veshjes, shkruan ORAvip.

Loreta Kaçka e gjithmonë shquhet për paraqitjet e saj tejet të bukura dhe elegante.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me këngëtarin e njohur, Sabri Fejzullahun, i cili në këtë fotografi po duket tejet i lodhur.

Shikoni vet fotografinë më poshtë.

Loading...