Showbiz

Magjistari ngrinë Moderatorin e “Kojshia Show”, Pamje trishtuese..! (Video)

Shpërndaje

Këtë të diele mysafir të emisionit më të shikuar ishin Ramiz Kelmendi, dhe Ilir Ferizi magjistari, shkruan InfoKosova.

Ilir Ferizi provoi një magji me Moderatorin Sadri Imeri.

Shikojeni nga minuta 57:33 kur magjistari e ngrinë moderatorin.

https://www.youtube.com/watch?v=HW46dppnEEg&feature=youtu.be

Loading...