Makina iu kthye përmbys, aktori i njohur përfshihet në aksident të tmerrshëm (FOTO)

Shpërndaje

Aktori me famë botërore, Will Ferrell është përfshirë sot në një aksident të tmerrshëm.

Ai ishte duke udhëtuar me makinën e tij, bashkë me dy persona të tjerë.

Në një moment ata u goditën nga një tjetër automjet, dhe makina e aktorit u përmbys.

Ngjarja ka ndodhur në një autostradë të Kalifornisë, dhe tre të lënduarit u transportuan në spital.

Për fat të mië aktori dhe dy personat e tjerë nuk patën probleme serioze, dhe mësohet se Ferrell ka dalë nga spitali.

Loading...