Marina me imazh joshës në natyrë, provokon me këmbët (Foto)

Shpërndaje

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të komentuara në shtypin rozë.
Marina tash e sa muaj nuk është aktive me ndonjë projekt në ekran, por është aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet me një fustan të shkurtër, e me flokë gërsheta.

Bukuroshja pozoi provokuese derisa po mbante fustanin me duar dhe zbulonte këmbët seksi, ndërsa po qëndronte në natyrë.

Kujtojmë që Marina është e martuar me reperin Getoar Selimi, që të dy jetojnë në Tiranë.

Hello hello 👋🏻

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Loading...