Showbiz

Mario promovon Era Istrefin para Kim Kardashian dhe miliona njerëzve (Video)

Shpërndaje

Mario Dedivanovic mbetet të jetë shqiptari mashkull më i njohur në botë. Kjo pasi prej 10 vitesh është personi më i afërt i një prej vajzave më me influencë në showbiz-in ndërkombëtar, Kim Kardashian.

Ai njihet si një ndër grimieret me te famshme dhe të zoten ne Amerike dhe në mbarë botën dhe Kim ka treguar se nuk do ishte aty ku është sot nëse nuk do ishte Mario.

Gjithmonë që i jepet rasti Mario tregon me krenari origjinën e tij. Madje ai edhe i mbështet artistët shqiptarë si Bebe Rexha apo Era Istrefin. Këtë të fundit grimieri shqiptar e ka promovuar para 4.6 milion ndjekësve të tij në Instagram.

Loading...