Më në fund takohen dy nuset më të komentuara Learta dhe Egzona

Shpërndaje

Hyn në tregun e show bizit si pa pritur e pa kujtuar, u bënë pjesë e rëndësishme e rubrikave rozë, nuk shpëton ditë pa qenë pjesë e thashethemeve, shkruan Kosovarja.

Dy nuset i lidhin shumë gjëra bashkë, u martuan në familje muzikantësh, gjithashtu martesa e tyre bëri bujë të madhe, të dyja në një periudhë të shkurtër kohore u bënë nëna dhe gëzojnë një jetë të mirë me rrethin familjar. Egzona dhe Learta tashmë drejtojnë edhe bizneset e tyre dhe po tregon femra shumë të zonja. Janë përfol aq shumë për çdo detaj rreth tyre, por asnjëherë nuk janë parë bashkë në publik edhe pse ato përveç tjerash kanë edhe lidhje familjare.

Por si duket sot Egzona ka vendosur ta vizitoi Leartën, ndodhen në pastiqeri për tu ëmbëlsuar në këto ditë të bukura pranvere.

Loading...