Rajoni

Mësohet arsyeja e takimit të Kryeministrit Edi Rama me Limajn e Kurtin (Foto)

Shpërndaje

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është parë sot në një takim me Kreun e Nisma Socialdemokrate Fatmir Limajn si dhe atë të Vetëvendosjes, Albin Kurti.

Që te tre janë parë në një kafeteri në qytetin e Tiranës, ndërsa për klankosova.tv, i pari i Nismas Fatmir Limaj, ka thënë se ky takim është zhvilluar në kuadër të një pjesëmarrjeje të përbashkët në një konferencë.

”Po kemi pi kafe gjatë pauzës ku po merrnim pjesë në një konferencë të Partive Socialdemokrate Europiane”, është shprehur Limaj, njofton Klan Kosova.

Loading...