Mihrije Braha befasohet nga nusja e djalit të saj, ajo hyn në emision Live, ja reagimi i Mihrijes

Shpërndaje

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë të ftuar Mihrije Braha dhë motra e sajë Lora Braha.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante, shkruan Prishtina.news

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk e ka kursyer të ftuarat më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision.

Në emision ishte një befasi për Mihrijen, kur në një moment shfaqet djali i sajë Platori por jo i vetem por më “nusen” e ti.

https://www.youtube.com/watch?v=lUfG64E3SA4&feature=youtu.be

Loading...