Showbiz

Miley Cyrus provokon me poza seksi edhe për festat (Foto)

Shpërndaje

Miley Cyrus duket se nuk i njeh normat dhe këtë ka kohë që na i ka vërtetuar përmes jetës së saj të bujshme.

Së fundmi këngëtarja e njohur i ka uruar Pashkët fansave të saj me anë të disa pozave mjaft provokuese.

25-vjeçarja vijon të ngeket joshëse.

Loading...