Modelja le Burrin për Ramadan Krasniqin-Danin në emision (Video)

Shpërndaje

I ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë është Ramadan Krasniqi-DANI.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante.

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk e ka kursyer Ramadan Krasniqin më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision.

Nje modele për ta takuar Danin ka lenë burrin.

https://www.youtube.com/watch?v=BmHnkh-cobo&feature=youtu.be

Loading...