Modelja ruse zgjodhi të duket provokuese edhe në festë

Shpërndaje

Anastasiya Kvitko ka bërë famë të madhe falë linjave trupore.

Ajo konsiderohet edhe si Kim Kardashian ruse, madje shumë vlerësojnë se e ka lënë prapa atë.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, bukuroshja ndiqet nga afro 8 milionë ndjekës, për të cilët çdo ditë kujdeset të sjell imazhe provokuese.

Mbrëmë, ajo publikoi një fotografi në të cilën shfaqet me një fustan pink të lehtë, të hapur tek gjoksi dhe këmbët.

Me këtë foto atraktive, Anastasiya zgjodhi të uronte besimtarët katolikë për Pashkët.

Loading...