Momenti i frikshëm: Aksident si në filma, motoçiklisti fluturon në ajër (Video)

Shpërndaje

Kjo video që të “trondit” zemrën tregon momentin kur një motoçiklist i cili parapritur gjendet në mes të një aksidenti ku përplasen tre makina.

Automjetet u përplasën në një kryqëzim duke përfshirë ne mes dhe motoçiklistin.

Fatmirësisht motoçiklisti Malik Elizee nuk presoi dëmtime të rënda.

Aksidenti ndodhi në një kryqëzim në Plano të Teksasit pasi një nga makinat kaloi semaforin me të kuqe.

Loading...