Momenti kur ushtarët e Asadit ikin me vrap nga baza nga frika e raketave amerikane

Shpërndaje

SHBA-të, Franca dhe Britania e Madhe bombarduan mëngjesin e sotëm disa objektiva ushtarakë të regjimit të Asadit në Siri në formë ndëshkimi ndaj përdorimit të armëve kimike ndaj civilëve.

Në videon që shoqëron këtë lajm duket momenti kur ushtarët dhe paramilitarët në mbështetje të regjimit të Asadit largohen me vrap nga baza pasi kishte filluar sulmi.

Loading...