Morena Taraku super seksi në fotografinë nga lifti (FOTO)

Shpërndaje

Morena Taraku shquhet për linjat trupore. Por me fotografinë e fundit ajo i ka jep vulë dhe e ka dëshmuar që është një superfemër.

Ish-missi ka postuar një selfie nga lifti teksa duket tejet seksi në veshje sportive. Ndryshe Morena shumë shpejtë pritet të vij edhe me një projekt muzikor, bashkëpunim me Dj PM dhe Dj Dagz.

Loading...