Mosha e Inis Gjonit do ju habisë, sot ajo duket sa gjysma e viteve që ka mbi supe

Shpërndaje

Megjithëse koha ka kaluar dhe ajo nuk po lançon projekte të reja, regjizorja dhe aktorja Inis Gjoni mbetet po e njëjta bukuroshe që ka qenë dikur.

Mirëpo mosha e Inisit nuk është ajo që të gjithë e kishin menduar. Regjisorja ka lindur në vitin 1976 dhe aktualisht është 42 vjeçe. Megjithatë, me pamjen tërheqëse dhe shumë në formë, ajo duket sa gjysma e moshës që ka.

Loading...