Showbiz

Ngarkuar apo ngatërruar? Modelja ngec gjatë intervistës (Video)

Shpërndaje

misioni n’ZOOM ka bërë publike disa gabime të mysafirëve.

Mes tyre ishte edhe modelja e njohur nga Prizreni Gjelbrona Gashi, përcjell arbresh.info.

Ajo gjatë intervistës ka ngecur në fjalët Ngatërrim dhe Ngarkesë.

Mos e humbisni këtë moment qesharak.

Loading...