Showbiz

Nuk din të ndalet, Bleona përsëri me fustanin rrjet tregon gjithçka (FOTO)

Shpërndaje

Bleona Qereti është njëra nga këngëtaret më të komentuara sidomos për zhveshjen e saj.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo e shohim shumë provokuese dhe seksi veshur me fustanin e zi nga rrjeta. Kësi lloj fustani kemi parë disa herë të veshur nga ajo duke treguar pjesë e saj intime.

Kështu i kishte treguar edhe këtë herë, teksa po promovonte ripërpunimin e këngës së saj “Wicket Love”.

Ndryshe, tashmë kënga është publikuar.

Loading...