Orila Marashi hapet sa ‘gjerë e gjatë’ në makinë, tregon fytyrën e vërtetë (FOTO)

Shpërndaje

E super komentuar dhe sërish vazhdon me të njëjtin vrull.

Modelja Oriola Marashi ka ndarë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa pamje mjaft tunduese.

Ajo është shfaqur e shkujdesur brenda një makine ku ka pozuar pa grim. Oriola ka preferuar të shfaqet origjinale për të nxjerrë në pah tiparet e saj femërore.

Ndër të tjera bie në pah trupi i saj prej modeleje. e sa duket anëtarja e OTR nuk ka në plan të ndalet së treguari se është një nga femrat më të zjarrta.

Loading...