Oriola Marashi godet me mëngjes! (Foto)

Shpërndaje

Ajo është një nga femrat më joshë në shoubizin shqiptar, shkruan GazetaBlic.Flasim për bukuroshen Oriola Marashi e cila që kur u bë pjesë e grupit “OTR”, emri i saj po lakohet shumë në shtypin rozë.

Por, edhe pse ende jo për sa i përket muzikës, pasi nuk ka lansuar ndonjë projekt, ajo po përflitet shumë për fotografitë provokuese në rrjete sociale, ku shohim një ekspozim të tepërt të trupit të saj, më saktë të gjoksit gjigant.

Në paraqitjen e radhës, ajo shfaqet e kuruar mjaft bukur, ku në fokus ka nxjerrë ‘armën’ e saj më të fortë.Ndryshe, Oriola thuhet se është tashmë në lidhje me reperin Noizy, ku dhe së bashku me anëtarët tjerë të grupit, ditë më parë ishin në jug të Shqipërisë, por që ndonjë konfirmim nga ana e tyre ende nuk ka ndodhur.

Loading...