Rajoni

Pamje ekskluzive të djegies së sporteleve në ‘Rrugën e Kombit’

Shpërndaje

Publikohen pamjet e para të sulmit dhe djegies së sporteleve në tubimin e organizuar në Rrugën e Kombit në Kalimash ditën e shtunë, i cili degjeneroi në dhunë e përleshje.

Në pamjet e publikuara nga Report tv, duket momenti kur kanë filluar të mblidhen protestuesit e parë e deri kur rreth 200 të tillë qëndrojnë para kordonit të policisë i cili ishte pozicionuar para traut dhe sporteleve ku mblidhen paratë.

Loading...