Pamje nga arrestimi i të dyshuarve në incdentin e armatosur në Reçicë (VIDEO)

Shpërndaje

Ky është vendi ku besohet se janë arrestuar dy personat pjesmarrës në përleshjen e përgjakshme në Reçicë të Vogël në Tetovë.

Sipas informatave policore janë arrestuar personat me iniciale B.R. nga Kumanova dhe L.B. shtetas i Shqipërisë.

Loading...