Pamje të reja nga bombardimet në Siri

Shpërndaje

SHBA, Britania e Madhe dhe Franca kanë nisur sulmin e tyre në Siri në orët e para të mëngjesit të së shtunës.
Ky sulm ishte paralajmëruar nga blloku perëndimor dhe ndodhi pas sulmit të dyshuar kimik në Siri.

Këto janë disa fotografi të publikuara në mediat ndërkombëtare nga sulmet ajrore në Siri:

Loading...