Kuriozitete

Pamjet mahnitëse të vullkanit të sapo aktivizuar në ishullin ‘Reunion’

Shpërndaje

Këto qe shikoni janë pamje mahnitëse e të frikshme të vullkanit të famshëm dhe shumë aktiv në ishullin Reunion.

Vullkani shpërtheu sërish gjatë kësaj të premte. Kjo është hera e dytë që nga fillimi i vitit.

Ndërkohë që deri tani nuk ka kërcenim për banesat dhe banorët e zonës.

Loading...