Showbiz

Pas videoklipit me skena të forta Enca dhe spanjolli seksi në një telenovelë (FOTO)

Shpërndaje

Enca Haxhia dhe modeli spanjoll Pierluigi Fracassi e dogjën rrjetin me skenat provokuese në klipin ‘Dua’.

Menjëherë pas publikimit të këngës reagimet ishin të shumta dhe puthjet pasionante ishin pjesa më e lakuar në media.

Enca ka ndarë një foto krah modelit dhe mbishkruan: ‘Telenovelë turke’.

Në fakt klipi tregonte një histori telenovelash, që haset shpesh në shoqëri, ku një vajzë lakmon burrin e martuar.

Loading...