Përmbahuni! Alesia hap këmbët në emision dhe tregon… (FOTO)

Shpërndaje

Ufff! Bëni mirë të merrni fryme thellë e më pas të shihni këto foto të Alesia Bamit

Tashmë Alesia Bami është një personazh mjaft i njohur për publikun shqiptar. Madje ka arritur të sigurojë shumë ndjekës në rrjete sociale, sic shihet edhe nga komentet në fotot e saj, janë meshkujt ata që ‘dominojnë’.

Shpesh herë është përfolur për daljet e saj në televizion dhe duhet thenë se gjithmonë duket seksi por dhe shumë provokuese. Alesia tani është velinë në një prej emisioneve më të ndjekur investigativ në vend dhe shpesh herë tërheq vëmendjen e të gjithëve me kërcimin e saj.

Si duket një pjesë e kërcimit të saj është edhe ngritja e këmbës lart, e quajtur ndryshe sparkata. Por shpesh herë këto kërcime hasin incidente të sikletshme. Më poshtë “intv” sjell disa nga pozat mjaft provokuese të Bamit, ku vlen të thuhet “zogu” për pak sa nuk ka dalë fare nga “kafazi”.

Loading...