Showbiz

Premierë: Adrian Gaxha publikon “Lujmi zemër” (Video)

Shpërndaje

Videoklipi i mbushur me skena komike Këngëtari Adrian Gaxha në bashkëpunim me reperin Onat kanë publikuar këngën “Lujmi zemër”, ripërpunim i këngës së njohur popullore. Veçantia e projektit është edhe videoklipi i mbushur me skena qesharake.

Teksti është shkruar Imperialb dhe Onat, muzika është bërë nga Avaxus, kurse videoklipi nga Entermedia./21Media

Loading...