Prive e konfirmon: Ledri Vula dhe Elvana Gjata në duet! (VIDEO)

Shpërndaje

Ata të dy nuk kanë bashkëpunuar asnjëherë dhe tani është koha që dy emra të njohur si ata, të bashkohen në një duet.

Por pasi Elvana lajmëroi duetin me Ty Dolla e publikoi ca inserte të këngës, ajo do të sjellë edhe një bashkëpunim me reperin Vula.

Siç merr vesh Prive, ata të dy do të vijnë menjë këngë gjatë verës, e ky s’do të jetë bashkëpunimi i tij i vetëm, ngase një është paralajmëruar edhe me Unikkatil. /Prive.al

Loading...