Maqedoni

Profesoresha Arta Toçi thumbon Metën: ‘Kako çorovoda nema voda’!

Shpërndaje

Profesoresha universitare, Arta Toçi nëpërmjet një postimi në rrjetin e saj social fejsbuk ka thumbuar presidentin shqiptar Ilir Meta, pas përshtypjeve të tij në Strugë dhe thurrja e një fjalie në maqedonisht siç kishte shkruar: Kako Struga nema druga!.

Në vijim reagimi:

“Ilir Meta i lindur në Çorovodë te Beratit. Sigurisht keshtu thur vargje per vendlindjen e vet: ‘Kako çorovoda nema voda’”!

Loading...