MaqedoniTop Lajme

Publikohet lista e shqiptarëve që do të punësohen nga LSDM-ja (Foto)

Shpërndaje

Një listë prej 12 emrave në të cilën gjendet shqiptarë, turq, por edhe egjiptas është përpiluar këtyre ditëve dhe është dorëzuar për realizim këtyre ditëve pushtetit lokal në Ohër , shkruan “Ohrid1”. Në listë ka emra të personave që duhet të punësohen në MPB, pastruese, në ndërmarrjet komunale kurse përmendet edhe kush duhet të fitojë banesë sociale ose lokacion për tezgë. Nuk dihet nëse lista vërtetë ka dalur nga dega e LSDM-së, apo është ndonjë montim medial.

Loading...