Showbiz

Rezarta Shkurta provokon e zhveshur nga shtrati (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja dhe sipërmarrrësja e njohur Rezarta Shkurta është zgjuar mjaft provokuese këtë mëngjes të vonë fundjave.
Ajo ka ndarë në Insta Storyn e saj një foto ku duket e zhveshur nga shtrati dhe iu uron të gjithëve një mëngjes të mbarë, ndërkohë që është thuajse mesditë.

Me flokët e shpupuritura por sërish ajo ja ka balë të duket super sexy.

Loading...