Rita Ora më seksi se kurrë në Kaliforni (Foto)

Shpërndaje

Rita Ora morri pjesë në Coachella Valley Music në Kaliforni të premten në mbrëmje ku pati një performancë të shkëlqyer.

Ndër të tjera këngëtarja 27-vjeçare tregoi më së miri edhe format perfekte të trupit të saj

Ajo shihej shumë e bukur me flokët e leshura dhe kaçurrele kurse edhe format e saj trupore dukeshin mjaftë të hijshme.

Rita u shoqërua nga i dashuri i saj Andrew Watt, lidhjen me të cilin e bëri të ditur në muajin dhjetor.

Loading...