Rita Ora pozon si ‘lepurushja atraktive’ (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka zgjedhur një mënyrë atraktive për të uruar festën e Pashkëve.

Ajo ka publikuar disa fotografi mjaft ‘të nxehta’ në rrjetet sociale, ku shfaqet provokuese, teksa bart një palë ‘veshë lepurushi’ në kokë

Në imazhet realizuara, Ora shfaqet duke shijuar disa çokollata në formë vezësh, të cilat janë simbolikë e kësaj feste.

“Gëzuar Pashkët”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografive.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e saj kanë qenë të shumta.

Ora pritet që në muajt në vazhdim të sjellë projektin e saj më të ri muzikor.

Loading...