Rita Ora publikon data e turneut botëror

Shpërndaje

Këngëatarja shqiptare me famë botërore Rita Ora së shpejti do të fillojë turneun e saj botërorë.

Ajo ka bërë publik lajmin përmes një postimi në Instagram ku edhe ka treguar për data dhe vendet ku do të mbahen koncertet, shkruan arbresh.info.

Turneu i këngëtares 26 vjeçare mbanë emrin ‘The Girls Tour’ dhe do të filloj në muajin maj.

Rita do të jetë e shoqëruar nga këngëtaret Raye dhe Kara Marni ndërsa ky turne fillimisht do të përfshijë disa nga qytete më të mëdha Europiane.

I’m so excited to announce the name of my TOUR! GIRLS! There are so many inspiring females joining me on this tour @raye @karamarni. We are all proud Independent women representing who WE are and we’re coming to entertain you guys! This is a celebration of women. This is a gender free zone we are equal and we will stand up! Now let’s dance! Also thank you to another feminist empowering incredible artist @florencegiven for collaborating on these exclusive tour T-Shirts with me! only a limited amount every night at every venue first to arrive get first pick! So many exciting things going on I can’t wait to start! See you soon! I love you guys! Thank you for selling my tour out! You’re the best fans in the world! 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Loading...