S’do ta njihni, Big Mama duket kaq atraktive (Foto)

Shpërndaje

Big Mama dita-ditës po shkëlqen.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia duket që po i kushton rëndësi tej mase pamjes dhe trupit të saj.

Që nga operacioni që ka bërë duke zvogëluar lukthin ajo është tjetërsuar, duke u shfaqur çdo ditë e më atraktive. E tillë duket edhe në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë e saj Instagram.

Loading...