Sekuestrohet drogë në Gostivar, në pranga tre persona (VIDEO)

Shpërndaje

Janë privaur nga liria tre persona nga Qyteti i Gostivarit, T.A(45), A.Z (42), A.I(39), të gjithë nga Gostivari të involvuar në rastin, e gjetjes së tre kilogramëve lëndë narkotike, kanabis.

Sipas informacioneve të deritanishme nga MPB-ja njoftojnë se T.A paraprakisht në bisedë me A.Z, nga Kosova kanë siguruar kanabis, që të njejtën ta transportojnë për në Gostivar dhe më pas për në Republikën e Turqisë.

Loading...