Sherr masiv mes 20 personash në Angli, agresori terrorizon me hanxhar në dorë (VIDEO)

Shpërndaje

Ky është momenti i frikshëm kur gjatë një sherri masiv në Angli, një person merr një hanxhar dhe fillon të sulmojë kundërshtarët e bandës së tij.

Përleshja e dhunshme ndodhi vetëm pak metra larg stadiumit të skuadrës Aston Villa, në Birmingam.

Në pamjet filmike duket se si agresori përpiqet të largojë një grup djemsh me hanxhar në dorë.

Në sherr morën pjesë 20 pers

https://www.youtube.com/watch?v=g18ZZvfwTG0&feature=youtu.be

Loading...