Skandal në një shkollë, ja çfarë bën mësuesi i matematikës (VIDEO,+18)

Shpërndaje

sh-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike denoncimin e një mësueseje nga një shkollë në Fushë Krujë, për një skandal të vërtetë ligjor dhe moral.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook:

Një video skandaloze po qarkullon në telefonat e nxënësve në shkollën ‘Adem Gjeli’ në Fushë Krujë.

Narkodrejtoresha bën presion të mbyllë skandalin.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

Për arsye etike nuk po botoj videon në FB. sb

“Përshëndetje d.Berisha.Me turp por sot ne shkollen 9 vjecare Adem Gjeli ne Fushë Kruje ne tel e nx qarkullonte nje video perverse e mesuesit te matematikes. Duke mos mjaftuar kjo nx dhe mesuesit jan perballur me presionin e Dr.Nikolina Karaj e cila e kaloi ne heshtje si dhe shum ngjarje te tjera te ndodhura ne kete shkolle.Te dergoj videon por dua anonimat te plote .Me shume respekt personit me te besuarDr.Sali Berisha”.

Loading...