Tragjedi në Shkup: Humb jetën Xhelil Veseli, student 21 vjeçar

Shpërndaje

Një tragjedi ka ndodhur sot në Shkup, kurse viktimës është Xhelil Veseli 21 vjeçar. Sipas informatave të para të policisë, ai ka humbur jetën si pasojë e goditjes nga rryma, transmeton Gazeta Lajm. Xhelil Veseli ka qenë student në Universitetin e Shkupit. Vdekja e tij ka shkaktuar dhimbje të madhe, si te familjarët, poashtu edhe te shokët, kolegët dhe arsimtarët e profesorët e tij të cilët e kanë njohur si djalë mw virtyte intelektuale e morale.

StictyBanner mes postimeve mobil
“Me pikëllim dhe dhembje të thellë mora lajmin për ndarjen nga nee ish nxënësin Xhelilin, i shpreh ngushellime familjes, shokëve, kolegëve dhe të gjithë dashamirëve të tjerë, inshaAllah Zoti e gradon me xhennet…”, ka shkruar një arsimtar i tij

Loading...