Tuna një nënë super seksi: Këngëtarja shfaqet në imazhin e adhurueshëm me Tianin! (Foto)

Shpërndaje

Ju mori malli për Tuna Sejdiun?

Këngëtarja për momentin mund të mos jetë shumë prezente me klipe e këngë të reja, por kjo i arsyetohet sepse po kalon kohë të plotë me të birin e saj Tianin.

Ajo sapo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi të re, ku shfaqet me djalin që është bërë thuajse një vit.

Tuna duket se ka rikthyer tërësisht linjat e saj pas lindjes së djalit dhe po duket shumë seksi. E veshur në një palë pantallona të tipit “jump-suit”, në ngjyrë të gjelbër, në të cilat i duken qartë linjat trupore. /Prive.al

real trophies…🙏🏼

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

Loading...