Vdes fotografi nga Tetova, Fatos Islami (VIDEO)

Shpërndaje

Ditën e djeshme tragjikisht ka ndëruar jetë fotografi nga Tetova, Fatos Islami.

Siç mësohet jozyrtarisht ai ka ndërruar jetë në Kalanë e Tetovës, supozohet se ka pësuar infarkt.

I ndjeri ka qenë duke shëtitur në Kala, dhe poashtu ai ka postuar edhe videon e fundit në rrjetin e tij social në facebook, para se të pësonte sulm në zemër.

Loading...