Vret këngëtaren shtatzënë, nuk kërceu për të (VIDEO+18)

Shpërndaje

Një këngëtare vetëm 24 vjeç dhe shtatzënë është vrarë me armë zjarri pasi nuk ka kërcyer për një nga të pranishmit në koncert.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Pakistan, duke sjellë edhe reagimin e qytetarëve të cilët janë ngritur në protesta.

Samina Samoon ishte e ftuar në një ceremoni festive.

Pamjet tregojnë dy persona në gjendje të dehur të cilët i hedhin para këngëtares, ndërsa njëri i kërkon të kërcejë për të.

Mosplotësimi i dëshirës së tij ka bërë që të nxjerrë armën dhe të vrasë 24-vjeçaren shtatzënë.

Policia ka vënë në pranga një person që dyshohet si autor i kësaj ngjarje.

https://www.youtube.com/watch?v=LGBe7yjS-o8&feature=youtu.be

Loading...