27 vjeçari përleshet me ariun për një foto, njëri humb jetën (VIDEO)

Shpërndaje

Pamjet dramatike tregojnë një ari që rrihet nga një turmë njerëzish me shkopinj dhe shtiza pasi kafsha kafshoi një njeri duke u përpjekur për të marrë një selfie.

Viktima e paidentifikuar, 27, u shpëtua nga banorët vendas në Orissa të Indisë, të cilët u strehuan në mbrojtjen e tij kur kafsha e pikëlluar u hodh mbi të.

Videoja e filmuar nga njëri prej të afërmve tregon se ariu sulmoi të riun ndërsa po përpiqej të shpëtonte prej tij.

Loading...