Showbiz

A është Marina shtatzënë? Luana zbulon gjithçka

Shpërndaje

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative, shkruan ORAvip.

Kohëve të fundit është përfolur për një shtatzëni të mundshme të Marinës, madje thuhej se vazhdimisht po e fshehë barkun.
Por, Luana hodhi poshtë këto dyshime me postimin e fundit, ku mund të shihni barkun e sheshtë të Marinës.

Loading...