Adoleshenti ndoqi studenten për ta vrarë, arsyeja e vrasjes do ju lë pa mend (Video)

Shpërndaje

Një djalë rus 15-vjeçar i fiksuar me vrasjet në lojërat kompjuterike, rrëfeu se kishte vrarë një studente sepse donte të dinte se çfarë ndjente kur bënte një vrasje.

15 vjeç, theri me thikë Daria Evdokimovan, 21 vjeçe, pak pasi ajo kishte tërhequr paratë nga një bankomat në Moskë. Si pasojë e sulmit brutal ajo vdiq në vend

Sipas policisë, ai kishte pranuar se e kishte therur atë në qafë, sy, kokë dhe gjoks.

Loading...