Maqedoni

Arben Llalla flet për lidhjen e shqiptarëve me Ilinden-in

Shpërndaje

Në debatin e mbremshem u diskutua per temen Ilindeni dhe shqiptarët ku te ftuar ishin:

Vebi Bexheti– gjuhëtar
Nijazi Muhamedi – analist
Arben Llalla – historian
Arben Ratkoceri – gazetar

Historiani Llalla flet për lidhjen e shqiptarëve me Ilinden-in.

Per me teper ndiqni videon e me poshtme

Loading...