Askujt nuk i ‘han palla’ se populli proteston, kazinoja në Reçicë vazhdon të mbushet me aparate (Video)

Shpërndaje

“Kazinoja në Reçicë të Vogël vazhdon të mbushet me aparate e me arka. Kujt i bëhet vonë se banorët nuk duan kazino? Kujt i intereson se protestojnë njerëzit”, keshtu shkruhet ne videon e shperndare ne facebook nga faqe “Tetova qe nuk duam”. Ne video shihen se si disa persona fusin aparate te ne objektin per te cilin thuhet se do hapet kazino. Video po shperndahet me te madhe neper rrjetet sociale dhe ka shkaktuar revolte te madhe te qytetaret, qe kundershtojne hapjen e kazinos.

Loading...