Barcelona – Real Madrid, formacionet (Foto)

Shpërndaje

Goal ka publikuar formacionet e mundshme për “El Clasicon” e sotme.

Nga ora 20:45, Barcelona dhe Real Madridi do t’i matin forcat në “Camp Nou”, që pritet të jetë një ndeshje e zjarrtë, pavarësisht se tashmë është vendosur gjithçka në La Liga.

Goal ka publikuar formacionet e mundshme të të dyja skuadrave dhe dyshimi i vetëm i Zinedine Zidane pritet të jetë Isco, që mund ta nisë ndeshjen nga stoli.

Loading...