Bebe Rexha befasohet pasi në dyqan i ofrojnë veshjet në zbritje, ajo i kërkon më të shtrenjtat si kundërpërgjigje!

Shpërndaje

Bebe Rexha duket se ka përjetuar një befasi të pakëndshme.

Bukuroshja shqiptare në rrjetin social InstaStory ka rrëfyer një ngjarje që i ka ndodhur ditën e djeshme.

Ajo ka treguar se si e veshur shumë thjesht hyri në një dyqan të veshjeve, ku nuk e pritën si duhet.

Veshja e saj e thjeshtë u gjykua nga shitësit të cilët duke mos e njohur i ofruan mallra në zbritje.

Bebe në rrëfimin e saj tregon se më pas kërkoi absolutisht gjërat më të shtrenjta të cilat i pagoi dhe i ka blerë, në mënyrë që t’ua dëshmojë shitësve se paraqitja e jashtme di ndonjëherë të mos tregojë realitetin.

“Mos e gjyko një libër në bazë të kopertinës”, mbyll këtë rrëfim Bebe.

Bukuroshja nga Dibra do të publikojë albumin e saj “Expectations” me plot 14 këngë shumë shpejt./telegrafi

Loading...