Bela: Është qesharake deklarata e Gashit, ‘na është besu ministri i Kulturës’ (Video)

Shpërndaje

Bela ne emisionin debativ ne ClickPlus kritikon Levizjen Besa te Gashit, ku thot se eshte qesharake nga kjo levizje e cila njihet boterisht se nuk e ka votu kete qeveri dhe ende me qesharake eshte deklarata e Gashit i cili thote se na eshte besu ministri i kultures nga qeveria e Zevit te cilet nuk e kane votuar, njofton fjala.

Per me teper shikoni videon ne vazhdim nga minuta 39.

Loading...