Botërori 2018: Fotografia e Erës në billbordin gjigant të New York-ut (FOTO)

Shpërndaje

Sot është publikuar kënga e Kampionatit Botëror 2018 e kënduar nga Era Istrefi në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam, të realizuar nga Diplo.

Edhe pse projekti gjigant u lansua mbrëmë ilegalisht në rrjete sociale, kënga sot doli zyrtarisht dhe tashmë është shpërndarë mijëra herë.

Treshja e botërorit sot janë parë në billbordin gjigant të qytetit të New York-ut, e këtë lajm e shpërndau vetë Era përmes fotografive në Instagram.

Krenar apo jo?/Prive.al

Loading...